Infolinia (pn - pt 08-20, sob 09-14) +48 881 328 328
Zaloguj się
PL
wypozyczalnia mobicars

Klasa Crossover - Nissan Qashqai 2024!

Klasa Crossover - Nissan Qashqai 2024!

Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Śmiała sylwetka, charakterystyczny grill, wyraziste światła LED i imponujące 17" felgi ze stopu metali lekkich - Nissan Qashqai to nowa, poprawiona wizja crossovera. 

 

Zachwycające rozwiązania, dopracowane detale, wysoka jakość wykończenia, ergonomiczna kierownica i elementy sterowania na konsoli środkowej - wszystko to sprawia, że zupełnie nowy Nissan Qashqai jest idealnie dopasowany do potrzeb kierowcy. Trzy wysokiej jakości wyświetlacze i możliwości łączności sprawiają, że poczujesz się pewnie podczas każdej podróży. 

 

Przestronne wnętrze zamknięte w zgrabnej sylwetce, która ułatwia poruszanie się po mieście. Pasażerowie mogą zająć wygodnie miejsca w kabinie oferującej jedną z najlepszych przestrzeni w segmencie. Dostęp do kabiny oraz montaż fotelika dziecięcego ułatwiają drzwi otwierane pod kątem 85°.

 

Konkurencyjna przestrzeń bagażowa 504 l* oznacza, że nowy Nissan Qashqai jest gotowy do przewożenia wszystkiego, czego potrzebujesz. Dzięki 16 różnym kombinacjom przestrzeni ładunkowej samochód jest wzorem wygody. Szeroko otwierane tylne drzwi, eliminują kłopoty z pakowaniem i rozpakowywaniem.

CENNIK: Klasa Crossover