Infolinia (pn - pt 08-20, sob 09-14) +48 881 328 328
Zaloguj się
PL
wypozyczalnia mobicars

Klasa VAN - Dacia Jogger 7os.

Klasa VAN - Dacia Jogger 7os.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Rodzinna i wszechstronna Dacia Jogger łączy w sobie to co najlepsze z każdego segmentu: długość kombi, przestronność kombivana i godne SUV-a możliwości terenowe. Jogger wyróżnia się najlepszym stosunkiem ceny wynajmu do przestronności i wielofunkcyjności. Dacia Jogger to idealny towarzysz codziennych podróży dla rodzin, które pragną uciec od codzienności i cieszyć się wolnością na świeżym powietrzu.

Dacia Jogger charakteryzuje się typowym dla tej marki pionowym przodem z dużą osłoną chłodnicy i mocno zarysowanymi nadkolami oraz dużym prześwitem (200mm) dzięki któremu może poruszać się po wszelkiego rodzaju drogach.

Przednie i tylne światła mają charakterystyczny układ w kształcie litery Y, który jest nowym wyróżnikiem Dacii. Przednie światła dzienne i światła mijania są wykonane w technologii LED. Oprócz mniejszego zużycia energii diody LED zapewniają też skuteczniejsze oświetlenie zarówno w dzień, jak i w nocy, co pozwala kierowcy lepiej widzieć i być widzianym przez innych użytkowników drogi.

Dacia Jogger jest wyposażona w modułowe relingi dachowe, które można przekształcić w poprzeczki kilkoma obrotami klucza. Dzięki temu Joggera można wynająć w MobiCars wraz z BOXEm dachowym, dodatko powiększając przestrzeń bagażową.  

KOMFORT DLA WSZYSTKICH PASAŻERÓW

Pasażerowie drugiego rzędu mają do swojej dyspozycji dwa stoliki typu lotniczego z uchwytami na kubki. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo dzieci dwa boczne miejsca w drugim rzędzie wyposażono w mocowania fotelików dziecięcych Isofix. Obaj pasażerowie w trzecim rzędzie siedzeń mają do swojej dyspozycji indywidualny fotel i podłokietnik. Dacia Jogger jest wyposażona w schowki o łącznej pojemności 24 litrów, rozmieszczone w całej kabinie.

Dacia Jogger w wersji 7-osobowej to trzymiejscowa kanapa składana w układzie 2/3-1/3 (w drugim rzędzie) oraz dwa składane fotele, które można pojedynczo wyjąć (w trzecim rzędzie). Maksymalna pojemność przestrzeni ładunkowej Dacii Jogger (po złożeniu wszystkich tylnych siedzeń) wynosi aż 1819 litrów!!! Dzięki mierzącemu 4,55 m nadwoziu i znacznemu, wynoszącemu 2,90 m rozstawowi osi, Dacia Jogger może poszczycić się najprzestronniejszym wnętrzem w segmencie.

 

MEDIA CONTROL

Media Control to kompletny system multimedialny, w skład którego wchodzą dwa głośniki, wbudowana bezpośrednio w deskę rozdzielczą stacja dokująca do smartfonów, złącza Bluetooth i USB, przyciski sterowania w kierownicy oraz wyświetlanie informacji radiowych na 3,5-calowym ekranie cyfrowym TFT komputera pokładowego.

Mega oszczędny silnik TCe 100 LPG

Możesz jeździć na benzynie lub o połowe tańszym gazie LPG. 

Dacia Jogger z silnikiem TCe 100 LPG ma zasięg ponad 1 100 km dzięki dwóm zbiornikom: 40-litrowemu zbiornikowi LPG i 50-litrowemu zbiornikowi benzyny. Wprowadzone w Daciach zasilanie LPG łączy łatwość użytkowania z przyjemnością z jazdy, zmniejszoną emisją CO2 i dużym zasięgiem.

 

Wyposażenie

CENNIK: Klasa VAN