Infolinia (pn - pt 08-20, sob 09-14) +48 881 328 328
Zaloguj się
PL
wypozyczalnia mobicars

Klasa B - Toyota Yaris

Klasa B - Toyota Yaris

Toyota Yaris to bardzo popularny samochód segmentu B, czyli małych, miejskich modeli, oferowanych w Europie. Oferowany jest już od 1999 r., zastępując wówczas model Toyota Scarlet.

 

TOYOTA YARIS - przede wszystkim niezadowność

 

Toyota Yaris po raz pierwszy zaprezentowana została jesienią 1999 r.i  zdobyła uznanie europejskich dziennikarzy i zajęła pierwszą pozycję w plebiscycie na Europejski Samochód Roku 2000 (Car of the Year), będąc pierwszym modelem Toyoty i drugim azjatyckim autem (po Nissanie Micra), który wywalczył ten prestiżowy tytuł. Toyota Yaris to prawdziwy wzór samochodu miejskiego. Uwagę zwraca przede wszystkim wyrazisty, zdecydowany kształt kompaktowej sylwetki auta, ale także jego olbrzymia funkcjonalność oraz zastosowanie najnowszych technologii ze standardowymi systemami bezpieczeństwa Toyota Safety Sense na czele. Komfortowe, pomysłowo zaprojektowane wnętrze dla 5 osób, pojemny jak na tę klasę 286 litrowy bagażnik czy materiały wysokiej jakości.

 

Warto zwrócić uwagę, że Yaris jest bardzo zwrotnym autem, a dzięki kompaktowym rozmiarom, bez problemu odnajdzie się w miejskiej dżungli. Nie jest jednak tak mały jak auta z klasy A i zmieści do swojego wnętrza nawet 5 osób. Oferowana w MobiCars aktualnie wersja to Toyota Yaris III, wprowadzona na rynek w roku 2011, która w międzyczasie miała wiele faceleaftingów. 

 

To co najważniejsze, auto zawiera pakiet bezpieczeństwa Toyota
Safety Sense: 

PCS.png
PCS
Układ wczesnego
reagowania w razie
ryzyka zderzenia
AHB.png
AHB
Automatyczne światła
drogowe
RSA.png
RSA
Układ rozpoznawania
znaków drogowych
LDA.png
LDA
Układ ostrzegania
o niezamierzonej zmianie
pasa ruchu
       

 

Toyoty Yaris oferowane w MobiCars są z roczników 2017-2021

Wyposażenie

CENNIK: Klasa B